Pronájem fotografických výstav
Víc než jenom krásné fotografie

Výstavy nás baví. Od prvních momentů, kdy hledáme, jak každé téma zpracovat co nejzajímavěji, přes přípravu, kdy máme možnost spolupracovat s výjimečnými lidmi, až po instalace hotových výstav. Každá výstava je pro nás obrovským přínosem, možností naučit se něco nového, poznat nové lidi a také zažít krásný pocit, když se výstava líbí.
Naším hlavním záměrem je snaha inspirovat skrz témata našich výstav. Vzbudit v co nejvíce lidech chuť realizovat své sny, své projekty. Ukázat, že když se chce, je možné téměř cokoliv. Stejně tak se snažíme co nejlépe o daném tématu informovat - sdělit něco nového nebo aspoň poskytnout nový úhel pohledu.

Výstava velkoformátových fotografií

Koruna Himálaje - Radek Jaroš

Vybrat 20 fotografií ze stovek skvělých snímků dokumentujících 15 let horolezecké kariéry Radka Jaroše
byl téměř nadlidský výkon. Zpracovat jeho příběh do výstavy bylo nesmírným potěšením.

Výstava velkoformátových fotografií

Výstavba Sluneční školy
Stavba školy v Indickém Himálaji

Sluneční škola je název školy ve vesnici Kargyak ležící v odlehlé části Indického Himálaje. Projekt realizovaný skupinou českých nadšenců patří mezi projekty, které fascinují nejenom svým přínosem pro místní obyvatele, ale i způsobem, jakým byl realizován. Budova školy vycházející z diplomové práce Honzy Tilingera byla postavena díky nezištné pomoci desítek dobrovolníků z celého světa a 100% zaplacena z dárcovských peněz. Škola dodnes poskytuje základní výuku místním dětem a cílem výstavy fotografií je o tomto projektu nejen informovat, ale i pomoct zajistit další prostředky na její provoz.

Stáhněte si propagační leták
formát PDF (6,7 Mb)

Výstava velkoformátových fotografií

Bajkal II - sólo 1300 Km
Přechod zamrzlého jezera Bajkal

V roce 2010 uskutečnili dva Češi první český přechod téměř 700 km dlouhého zamrzlého jezera Bajkal na Sibiři. V roce 2012 se jeden z nich na jezero Bajkal vrátil, aby se pokusil uskutečnit tento přechod sólo a to včetně zpáteční cesty a v co nejrychlejším čase. S sebou si ve speciálních saních vážících téměř 100 kg táhl vše, co potřebuje k přežití v podmínkách zimní Sibiře. Výstava fotografií s názvem Bajkal II je záznamem obou zmíněných expedic. Nabízí jejich porovnání, dává možnost nahlédnout do zákulisí jejich příprav a průběhu, ale také popisuje krásy krajiny v okolí jezera Bajkal.

Stáhněte si propagační leták
formát PDF (5,7 Mb)

Výstava velkoformátových fotografií

Fascinující příběh medu
Neuvěřitelně zajímavý

Med je pro člověka oblíbenou pochutinou a potravinou. Především je med ale dokonalým dílem přírody. Představte si sluneční energii, kterou rostliny a včely společnými silami přemění na hustou sladkou šťávu zlaté barvy - to přesně je med. Za každou jeho kapkou se skrývá fascinující příběh souhry mnoha složitých přírodních chemických procesů, činnosti rostlin a práce včel. Možná vás překvapí, že člověk se na samotném vzniku medu nijak nepodílí. Lidé se pouze naučili hotový med od včel pro svou potřebu získávat a využívat.

Stáhněte si propagační leták
formát PDF (3,1 Mb)

Výstava velkoformátových fotografií

Koruna Himálaje
Na vrcholy nejvyšších hor

Na světě je pouze 14 horských vrcholů přesahujících výšku 8 000 metrů nad mořem. Přesto trvá roky, než se je někomu podaří všechny slézt. Většina neuspěje, mnoho z nich se dokonce z hor ani nevrátí. Koruna Himálaje je projekt našeho nejúspěšnějšího horolezce Radka Jaroše, jehož cílem je nejen vylézt na těchto 14 nejvyšších vrcholů světa, ale také se z nich bezpečně vrátit domů. Koruna Himálaje je i název výstavy unikátních fotografií dokumentující tuto již 15 let trvající snahu. K jejímu završení zbývá Radkovi pouze jeden jediný vrchol.
Ten nejtěžší - obávaná K2.

Stáhněte si propagační leták
formát PDF (3 Mb)

Zpracujeme výstavu i pro Vás
 

Firmy, obchodní centra, neziskové organizace

Na základě vašeho zadání připravíme grafický návrh celé výstavy nebo prezentace, zpracujeme fotografie, zajistíme korektury, výstavu pro vás natiskneme a za zvýhodněnou cenou vám pronajmeme i naše výstavní stojany. Díky zázemí vlastní dílny jsme schopni nabídnout i výrobu doplňků výstav, např. modelů, výstavních vitrín, apod.

Fotografové

Díky spolupráci s mnoha obchodními centry, správami parků a památek jsme vám schopni nabídnout kromě kompletního zpracování i zajištění výstavních prostor. V případě opravdu velmi výjimečných fotografií a projektů nabízíme i finanční spoluúčast na uhrazení nákladů za výrobu výstavy a její umístění do jednotlivých výstavních lokalit.