Zpracování výstav na zakázku
Váš nápad, naše zkušenost s realizací

NEPUBLIKOVANÉ FOTOGRAFIE
Prohlédněte si fotografie, které se nám již na výstavu nevešly.

Jeden příklad za všechny

Ve spolupráci s českým horolezcem Radkem Jarošem jsme připravili výstavu s názvem Koruna Himálaje dokumentující Radkovu 15-ti letou horolezeckou kariéru. Navrhli jsme tématické zpracování a design výstavy, podíleli se na výběru nejvhodnějších fotek, které jsme následně upravili. Zajišťovali jsme textové korektury. Textové podklady vč. překladů do anglického jazyka si zajistil Radek sám. Výstavu jsme natiskli, vyrobili pro ni sadu nových stojanů a od jejího vzniku se o ni kompletně staráme - pro výstavu nejen sjednáváme nové výstavní lokality (vystavovali jsme např. na Letišti Václava Havla nebo v parku NKP Vyšehrad v Praze), ale zajišťujeme i její transport, instalaci a údržbu.

Od grafického návrhu, sazby a tisku ...

Přijdeme s nápadem, jak zpracovat vaše téma, pomůžeme s výběrem fotografií, grafických prvků, fontu, případně vhodných doplňků výstavy. Oslovíme naše copywritery a překladatele a spolu napíšeme potřebné texty v českém, anglickém, popřípadě na přání i jiném jazyce.
Nakonec připravíme zajímavý design jednotlivých panelů výstavy, uděláme retuše fotografií, sazbu a celou výstavu vytiskneme.

Tiskneme ekologickými latexovými barvami na speciální voděodolnou samolepku a to až do rozlišení 1200 dpi.
Tisk následně laminujeme, čímž ho chráníme proti mechanickému poškození. Takto připravené fotografie je možné bez obav použít i při venkovních instalacích.

Prohlédněte si příklady úprav fotografií.

... přes zajištění výstavních prostor ...

Vytipujeme a zajistíme pro vás vhodné výstavní prostory v interiéru nebo exteriéru. Postaráme se nejen o kompletní dopravu a instalaci výstavy, ale také o její průběžnou údržbu.

Výstava fotografií Koruna Himálaje - Radek Jaroš
Mistrovství světa v biatlonu, Vratislavovo náměstí, Nové Město na Moravě
termín únor 2013

Výstava fotografií Bajkal II
odletová hala Terminálu 2, Letiště Václava Havla, Praha
termín leden - březen 2012

Výstava fotografií Bajkal II
Národní kulturní památka Vyšehrad, Praha
termín červen - srpen 2012

Výstava Fascinující příběh medu
obchodní centrum AFI Palace, Pardubice
termín srpen 2012

Výstava Fascinující příběh medu
spojovací hala mezi Terminály 1 a 2, Letiště Václava Havla, Praha
termín říjen 2012

... až po specifická přání.

Made in Czech

Díky našemu technickému zázemí jsme schopni realizovat výrobu dalších specifických požadavků. A nemáme na mysli třeba jenom stojany na letáky nebo vitríny na předměty doplňující výstavu. Zvládneme třeba i 3D model himálajské hory K2 ze sklolaminátu včetně textur ledovců a skal nebo úpravu vozu Trabant, který doplňuje výstavu o dobrodružné cestě party nadšenců přes celou Jižní Ameriku.

Webdesign, 3D vizualizace

Pro vaši výstavu zpracujeme propagační materiály, zajistíme fotodokumentaci nebo navrhneme a naprogramujeme webové stránky. Od jednoduché on line prezentace po velký web s vlastním redakčním systémem. Jako prezentace naší práce může posloužit web, který právě čtete. Pro náročné zákazníky, připravíme 3D vizualizace výstavy včetně vizualizací doplňků výstavy.